tinywow_monnet_logo_2019_8944428

Project “Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability” financed by the Erasmus+ program (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH)

Скруглитель___1_-removebg-preview
Макаренко Інна Олександрівна

керівник проєкту, д.е.н.,доцент кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування

Серпенінова Юлія Сергіївна

к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування

Олексіч Жанна Анатоліївна

к.е.н., завідувачка кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування

Воронцова Анна Сергіївна

к.е.н., старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин

Назва проєкту:
Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability (TARGETS)
Номер проєкту:
101085395 — TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH
Координатор:
Макаренко Інна Олександрівна,.д.е.н., професор
Команда:
Серпенінова Юлія Сергіївна, к.е.н., доц. Олексіч Жанна Анатоліївна, к.е.н., ст. викладач Воронцова Анна Сергіївна, к.е.н., ст. викладач
Тривалість проєкту:
01.10.2022 – 30.09.2025

Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.