Пошук
Close this search box.

09.10.2024 року на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування продовжено цикл відкритих лекцій та семінарів «Science for Sustainable Development» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Організаторами проєкту д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною, к.е.н., доц. Серпеніновою Юлією Сергіївною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною презентовано лекцію на тему «Досягнення Цілей сталого розвитку лісовими підприємствами України через підвищення прозорості: роль досвіду ЄС». Під час заходу було досліджено роль прозорості у досягненні Цілей сталого розвитку лісовими підприємствами України. Зокрема, проаналізовано досвід ЄС та визначаємо шляхи його адаптації до українських реалій.

12.02.2024 року на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування продовжено цикл відкритих лекцій та семінарів «Science for Sustainable Development» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Організаторами проєкту д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною, к.е.н., доц. Серпеніновою Юлією Сергіївною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною презентовано лекцію на тему «Екологічна звітність: передовий досвід ЄС». Під час заходу було висвітлено ключові аспекти  екологічної звітності, зокрема, те, як сучасні європейські стандарти можуть бути використані українськими підприємствами для забезпечення сталого розвитку та екологічної відповідальності.

08.01.2024 року на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування продовжено цикл відкритих лекцій та семінарів «Science for Sustainable Development» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Організаторами проєкту д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною, к.е.н., доц. Серпеніновою Юлією Сергіївною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною презентовано лекцію на тему «Роль Європейського Союзу у звітності про сталий розвиток». Під час заходу було висвітлено ключові аспекти регуляторного впливу ЄС на розвиток стандартів звітності щодо сталого розвитку, а також обговорені ініціативи ЄС, спрямовані на узгодження стандартів звітності про сталий розвиток між країнами.

19.09.2023 року на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування продовжено цикл відкритих лекцій та семінарів «Science for Sustainable Development» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Учасниками проєкту д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною, к.е.н., доц. Серпеніновою Юлією Сергіївною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною презентовано лекцію на тему на тему «Прозорість енергетичних підприємств України на шляху до досягнення Цілей сталого розвитку з урахуванням досвіду ЄС», в межах якої запропоновано удосконалення методик оцінювання прозорості енергетичних компаній України, що базуються на пріоритизації Цілей сталого розвитку та досвіді європейських компаній, а також моделювання показників прозорості та конкурентоспроможності фінансової ефективності лояльності стейкхолдерів.

01.06.2023 року на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування продовжився цикл відкритих лекцій та семінарів «Science for Sustainable Development» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH). Організаторами проєкту д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною, к.е.н., доц. Серпеніновою Юлією Сергіївною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною було презентовано лекцію щодо ролі науки задля досягнення Цілей сталого розвитку та її місця в межах європейських та міжнародних нормативних документів, проаналізовано існуючі механізми ЄС, що сприяють взаємодії науково-технічних спільнот із політичними процесами, націленими на досягнення цілей у сфері сталого розвитку. У якості слухачів долучилися бакалаври, магістри та аспіранти спеціальності «Облік і оподаткування».

28.02.2023 року на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування продовжився цикл відкритих лекцій та семінарів «Science for Sustainable Development» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH). Учасниками проєкту д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною, к.е.н., доц. Серпеніновою Юлією Сергіївною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною було презентовано ключові підходи до звітності зі сталого розвитку у рамках нормативного врегулювання ЄС, зокрема розглянуто основні директиви ЄС, таксономію ЄС, стандарти звітності щодо сталого розвитку тощо.

20.12.2022 року на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування розпочався цикл відкритих лекцій та семінарів «Science for Sustainable Development» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH). Учасниками проєкту д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною, к.е.н., доц. Серпеніновою Юлією Сергіївною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною було презентовано ключові підходи до визначення ролі суверенних фондів добробуту у подоланні інвестиційного розриву у досягненні Цілей сталого розвитку. Особливий наголос зроблено на досвіді європейських суверенних фондів для формування фонду відновлення України.

Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.