Всеукраїнські олімпіади та конкурси

Учасники і наукові керівники

Місце проведення

1.

І місце у Всеукраїнському конкурсі бізнес-ідей та інноваційних проєктів «Авіатори бізнесу» в номінації «Інноваційний проєкт»

Новикова Дар’я (ОП-81а)

м.Київ, Національний авіаційний університет

2.

Перемога у  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Бухгалтерський облік та оподаткування» у 2020-2021 навч.році

Сергієнко Юлія, Каторська Ірина. Науковий керівник – Бурденко І.М.

Національний університет «Чернігівська політехніка»

2020 рік

Учасники і наукові керівники

Місце проведення

1

Литвинова М., науковий керівник – Макаренко І . О.

м. Київ,            НАСОА

2

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Майборода А.В.

Устик Е.

Шепелева Я.

Керівник – Бурденко І.М.

3

І етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Управлінський облік”

Черкай О. О., Солодуха М. В., науковий керівник – Самусевич Я. В.

4

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Бухгалтерський облік та оподаткування» Тема роботи “Екологічний аудит і звітність”

Теницька І., науковий керівник – Самусевич Я. В.

м. Київ,            НАСОА

5

І етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Податкова система України”

Солодуха М., Мартишко М.

Науковий керівник – Височина А. В.

м. Тернопіль, ТНЕУ

Участь студентів в олімпіадах та конкурсах

2019 рік

Самусевич Ярина Валентинівна

Теницька Ірина Анатоліївна, диплом ІІІ ступеня за результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу дослідних робіт школярів та студентів за напрямком «Економіка», 2019 р.;

Солодуха Марія Вікторівна, диплом ІІІ ступеня за результатами ІІ туру Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту, 2019 р.;

Бурденко Ірина Миколаївна

Ярошина Аліна Павлівна диплом ІІ ступеня за результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю “Облік і оподаткування”, 2019 р.