Зустрічі з роботодавцями 2022-2023

28.02.2023 року, в рамках залучення практиків до навчального процесу для студентів спеціальності 071 «Облік та оподаткування», а також подальшої співпраці філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР», було проведено онлайн зустріч з бухгалтером товариства – випускницею кафедри Кисельовою Олею. Модератори зустрічі – к.е.н., доцент Кравченко О.В., к.е.н., ст.викладач Овчарова Н.В.

15.11.2022 року, в рамках залучення практиків до навчального процесу для студентів спеціальності 071 «Облік та оподаткування», а також подальшої співпраці філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР», було проведено онлайн зустріч з бухгалтером товариства – випускницею кафедри Кисельовою Олею. Модератор зустрічі – к.е.н., доцент Кравченко О.В.

04.10.2022 року в рамках вивчення дисципліни «Облік в бюджетних установах» відбулася онлайн-зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування» з головним бухгалтером Природного заповідника «Михайлівська цілина» Колесник Вікторією. Організатор – доц. Кравченко О.В.

21.09.2022 року студенти спеціальності «Облік та оподаткування» мали можливість поспілкуватись з Анжелою Майбородою, студенткою  2-го курсу магістратури та фінансовим аналітиком американської компанії GoMage Inc. Організатори – доценти Олексіч Ж.А. та Мірошниченко О.В.

13.09.2022 року в рамках співпраці філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» було проведено онлайн зустріч студентів другого, третього, четвертого курсів спеціальності «Облік і оподаткування» з бухгалтером товариства – випускницею кафедри спеціальності 071 «Облік та оподаткування» – Марією Стожко, модератор зустрічі Кравченко О.В.

21.02.2022 року в рамках роботи філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» на онлайн-зустріч зі студентами четвертого та другого курсів спеціальності  «Облік та оподаткування» було запрошено бухгалтера – Дар’ю Новикову. Організатор – доцент Кравченко О.В.

07.02.2022  року в рамках роботи філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» на онлайн-зустріч зі студентами третього та другого курсів спеціальності  «Облік та оподаткування» було запрошено бухгалтера – Каторську Ірину. Організатори – доценти Кравченко О.В. та Мірошниченко О.В.