Зустрічі з роботодавцями 2021-2022

10.12.2021  року в рамках роботи філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» на онлайн-зустріч зі студентами третього та п’ятого курсів спеціальності  «Облік та оподаткування» було запрошено бухгалтера – Каторську Ірину. Організатор – доц. Кравченко О.В.

03.11.2021 року в рамках роботи філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» на лекцію для 2-го курсу запрошено бухгалтера – старосту 4 курсу групи ОП-81а спеціальності  «Облік та оподаткування» – Дашу Новикову.

22.10.2021 року в рамках роботи філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» проведено онлайн-зустріч магістрантів спеціальності «Облік та оподаткування» з головним бухгалтером – Москаленко Інною Михайлівною.

12.10.2021 року – в рамках роботи філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» проведено лекцію для студентів 1 та 3 курсів спеціальності «Облік та оподаткування» (спікер – Ірина Каторська, випускниця кафедри).

01.10.2021 року – робоча зустріч викладачів кафедри фінансових технологій і підприємництва та кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БіЕМ СумДУ з представниками концерну «Нікмас» та Сумського обласного об’єднання організацій роботодавців.

01.10.21 року – магістри спеціальності «Облік і оподаткуввання» відвідали Головне управління ДПС у Сумській області.