Зустрічі з роботодавцями 2023-2024

14.09.2023 року, в рамках залучення практиків до навчального процесу для студентів спеціальності 071 «Облік та оподаткування», а також подальшої співпраці філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР», було проведено онлайн зустріч з бухгалтером товариства – студенткою 4 курсу нашої кафедри Агафоновою Єлизаветою. Модератори зустрічі – к.е.н., доцент Кравченко О.В., к.е.н., ст.викладач Овчарова Н.В.

05.10.2023 року, в рамках залучення практиків до навчального процесу для студентів спеціальності 071 «Облік та оподаткування», а також подальшої співпраці філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР», було проведено онлайн зустріч з бухгалтером товариства – випускницею нашої кафедри, Олею Кисельовою. Модератори зустрічі – к.е.н., доцент Кравченко О.В., к.е.н., ст.викладач Овчарова Н.В.

22.11.2023 року року, в рамках залучення практиків до навчального процесу для студентів спеціальності 071 «Облік та оподаткування»,  відбулася зустріч з практиком – старшим консультантом ТОВ «Емерджекс Аутсорсінг» Павлом Бойком. Пан Павло ознайомив студентів з особливостями роботи його компанії. ТОВ «Емерджекс Аутсорсінг» пропонують широкий спектр послуг, включаючи управлінський консалтинг, бухгалтерський аутсорсинг, ІТ-консалтинг, трансфертне ціноутволення та інші. Модератор зустрічі – доц. Олексіч Ж.А.

23.11.2023 студенти спеціальності «Облік та оподаткування» зустрілися з членом Експертної ради роботодавців – директором ТОВ «ОТТО ВОРК ФОРС УКРАЇНА» Тетяною Головко. Модератор зустрічі – доц. Олексіч Ж.А.

29.02.2024 року в рамках співпраці філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» відбулося залучення практиків до навчального процесу з дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні». Для студентів спеціальності 071 «Облік та оподаткування» було проведено онлайн-зустріч з бухгалтером товариства – випускницею кафедри Кисельовою Олею. Модератор зустрічі – викладач доц. Кравченко О.В.

15.04.2024 року в рамках співпраці філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» відбулося залучення практиків до навчального процесу з дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні». Для студентів спеціальності 071 «Облік та оподаткування» було проведено онлайн зустріч з бухгалтерами товариства: Пуговкіною Юлією та Агафоновою Єлизаветою. Модератор зустрічі – викладач доц. Кравченко О.В.

02.05.2024 року в рамках співпраці філії кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування на базі ТОВ «ЮРИСТ І БУХГАЛТЕР» відбулося залучення практиків до навчального процесу з дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні». Для студентів спеціальності 071 «Облік та оподаткування» було проведено онлайн зустріч з бухгалтером товариства: Пуговкіною Юлією. Модератор зустрічі – викладач доц. Кравченко О.В.