Викладачами кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною випущено методичні рекомендації щодо вивчення дисципліни «Прозорість, підзвітність та сталий розвиток бізнесу на шляху до інтеграції в ЄС» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395– TARGETS – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).
Дисципліна «Прозорість, підзвітність та сталий розвиток бізнесу», яка представлена у вигляді масового онлайн курсу на платформі Екзаменаріум, спрямована на формування у студентів розуміння та навичок щодо прозорості, підзвітності та сталого розвитку в контексті процесів інтеграції України в Європейський Союз. Вона надає студентам знання та інструменти, необхідні для ефективного управління бізнесом у вимірах сучасного світу, де важливість дотримання принципів сталості та соціальної відповідальності постійно зростає. Методичні рекомендації, що супроводжують цю дисципліну допомагають системно підійти до її вивчення.
Для реєстрації на курс та отримання методичних рекомендацій скористайтеся посиланням: https://examenarium.sumdu.edu.ua/free_study/join/453
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до MOOC «Прозорість, підзвітність та сталий розвиток бізнесу на шляху до інтеграції в ЄС» у межах проєкту модулю Жана Моне «Прозорість. Підзвітність. Відповідальність. Управління. Європа. Довіра. Стійкість» («Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability»), що фінансується програмою Еразмус+ (101085395– TARGETS – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH), який успішно стартував у вересні 2023 року під керівництвом викладачів кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною. Потреби курсу визначаються проблемами, які постають на шляху України до інтеграції в ЄС у сфері сталого розвитку, посиленої економічною та пандемічною рецесією та політичною ситуацією. Курс відіграє вирішальну роль у створенні комплексного огляду цінностей сталого розвитку, стандартів, інструментів прозорості і фінансування та розвитку правильних навичок і мотивації у сфері реалізації ЦСР для студентів. Мета курсу: надати комплексну систему знань про дії ЄС зі сталого розвитку та поінформованість про їх впровадження в Україні для прискорення прогресу на шляху до ЦСР.
Цільова група: студенти бакалаврату всіх економічних програм СумДУ.
Цілі курсу: – отримати глибоке розуміння концептуальних основ і законодавчих стандартів у системі сталого розвитку ЄС; – надати студентам актуальні інструменти фінансування сталого розвитку, прозорості та бенчмаркінгу; – озброїти студентів практичними інструментами створення звітів про сталий розвиток, організації КСВ у компаніях та кращих кейсів у просуванні ЦСР, генерації ідей сталого розвитку, фінансування екологічно чистих та соціальних проєктів, незалежної перевірки інформації про сталий розвиток.
Методика навчання: курс реалізовано за новітніми методичними засобами та практико-орієнтованими методиками. Методи навчання: інтерактивні лекції; кейси, майстер-класи; моделювання ігор, групова робота та дискусії, а також самопрезентація та подача ідей; e-Learning (змішане навчання); метод портфоліо та екскурсії, навчальні відео та ігри.Курс становить 5 кредитів ECTS (52 контактні години).
Для реєстрації скористайтеся посиланням: https://examenarium.sumdu.edu.ua/free_study/join/453
Викладачами кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною та к.е.н., ст. викладачем Олексіч Жанною Анатоліївною розроблено та запущено MOOC «Прозорість, підзвітність та сталий розвиток бізнесу на шляху до інтеграції в ЄС» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395– TARGETS – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH). Потреби курсу визначаються проблемами, які постають на шляху України до інтеграції в ЄС у сфері сталого розвитку, посиленої економічною та пандемічною рецесією та політичною ситуацією. Курс відіграє вирішальну роль у створенні комплексного огляду цінностей сталого розвитку, стандартів, інструментів прозорості і фінансування та розвитку правильних навичок і мотивації у сфері реалізації ЦСР для студентів.
Цілі курсу: – отримати глибоке розуміння концептуальних основ і законодавчих стандартів у системі сталого розвитку ЄС; – надати студентам актуальні інструменти фінансування сталого розвитку, прозорості та бенчмаркінгу; – озброїти студентів практичними інструментами створення звітів про сталий розвиток, організації КСВ у компаніях та кращих кейсів у просуванні ЦСР, генерації ідей сталого розвитку, фінансування екологічно чистих та соціальних проєктів, незалежної перевірки інформації про сталий розвиток.
Для реєстрації скористайтеся посиланням:
Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.