За час реалізації проєкту модулю Жана Моне «Досвід ЄС для підвищення рівня працевлаштування молоді через розвиток професійних навичок», що фінансується програмою Еразмус+ (ERASMUS – JMO -2021-MODULE -SKILLS4JOB-101047867), було підготовлено низку публіцистичних статей, які були періодично опубліковані на сайтах кафедр Бухгалтерського обліку та оподаткування та кафедри Міжнародних економічних відносин, а також соціальних мережах кафедр.
Статті присвячені актуальним темам працевлаштування в ЄС, розвитку професійних навичок та пошуку грантових можливостей.
Авторами підготовлених публікацій стали – учасники проєкту, викладачі ННІ БіЕМ СумДУ – Юлія Серпенінова – доцентка кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування, Оксана Замора – доцентка кафедри міжнародних економічних відносин, Наталія Винниченко – доцентка кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування, Тетяна Щербина – доцентка кафедри міжнародних економічних відносин.
У 2024 році завершується реалізація проєкту «Досвід ЄС для підвищення рівня працевлаштування молоді через розвиток професійних навичок» і ми би хотіли пригадати студентам, аспірантам і викладачам Сумського державного університету де можна ознайомитись з публіцистичними статтями в рамках даного проєкту.
Перелік публікацій опублікованих українською мовою:
- Рекомендації щодо резюме у форматі EUROPASS;
- Топ 5 навичок для крос-секторного працевлаштування в ЄС;
- Пошук роботи в Європі за допомогою інструментів соціальних мереж: Відповідь на попит ринку;
- Можливості отримання грантів ЄС для молодих підприємців;
- Як побудувати професійний шлях зростання, використовуючи гранти;
- Чому нам потрібен грант? Успішний досвід залучення міжнародних грантів з ЄС та України: інтерв’ю з доцентом кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Сумського державного університету Юлією Серпеніновою;
- Культурні особливості ділової поведінки та успішна кар’єра в ЄС;
- Способи подолання культурного шоку для шукачів роботи в Європі;
- Об’єднана Європа: 6 порад для успішного пошуку роботи для студентів-випускників з України;
- Ключові професійні кваліфікації фахівців, що здійснюють звітування за грантовими проектами відповідно до європейських вимог;
- Роль аналітичних навичок у забезпеченні прозорості фінансової звітності: вибір роботодавців ЄС;
- Публічна звітність серед ключових громадських та бізнес-цінностей ЄС.
Дізнайтесь більше про можливості працевлаштування в Європейському Союзі, грантові програми та розвиток професійних навичок у кроссекторіальних сферах через матеріали цих публікацій!
Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.