УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ЗИМОВОЇ ШКОЛИ «НАЙКРАЩИЙ ДОСВІД ЄС ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ НА РИНКУ ПРАЦІ» В РАМКАХ МОДУЛЯ ЖАНА МОНЕ

З 1 по 4 жовтня 2024 року відбувся міжнародний 4-х денний навчальний захід в форматі зимової школи, в рамках модуля Жана Моне, «Досвід ЄС для підвищення рівня працевлаштування молоді через розвиток професійних навичок», що фінансується програмою Еразмус+ (ERASMUS – JMO -2021-MODULE -SKILLS4JOB-101047867).

Тема заходу виявилася дуже актуальною та зібрала понад 280 учасників з Швейцарії, Болгарії, Канади, Казахстану, Словаччини, Туреччини, Чехії та України, серед яких викладачі, аспіранти, представники академічної спільноти та молодь, яка прагне підвищити свої професійні навички та конкурентоспроможність на ринку праці.

Авторами проєкту та, зокрема, спікерами зимової школи, стали викладачі Сумського державного університету: Юлія Серпенінова – доцентка кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування, Оксана Замора – доцентка кафедри міжнародних економічних відносин, Тетяна Щербина –доцентка кафедри міжнародних економічних відносин, та Наталія Винниченко доцентка кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування.

Міжнародна зимова школа на тему «Найкращий досвід ЄС для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці» відбулася в онлайн форматі, що дозволило залучити не тільки авторів проєкту, а й багатьох цікавих експертів з різних країн, серед яких:

• Бодашевська Юлія – Експертка з міжнародних проєктів щодо економічної підтримки, гуманітарної допомоги та децентралізації.
  • Костянтин Плоский – Заступник виконавчого директора, член виконавчого комітету PAUCI NGO.
  • Крістіна Савуляк – Заступниця голови ГО «Клуб ділових кіл України», проектний менеджер ГО «Мережа центрів інформаційної підтримки бізнесу.
  • Барбара Кроуфорд – Старша викладачка, кафедра глобальної компетентності, Jamk University of Applied Sciences, Фінляндія.

Школа отримала активну медіапідтримку через Facebook-подію: https://www.facebook.com/events/3217391248391384/

Для отримання додаткових матеріалів у рамках проєкту Еразмус+ модуль Жана Моне «Досвід ЄС для підвищення рівня працевлаштування молоді через розвиток професійних навичок», включаючи презентаційні матеріали та відеозаписи зимової та попередніх літніх шкіл, наукові та публіцистичні статті авторів проєкту, запрошуємо долучитися до відкритого онлайн курсу «Професійні навички для ринку ЄС»за посиланням на електронній навчальній платформі СумДУ: https://examenarium.sumdu.edu.ua/free_study/join/295

Проєкт фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.