ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЛІТНІЙ ШКОЛІ ПРОЄКТУ ЖАНА МОНЕ НА ТЕМУ «АНАЛІЗ ДЕРЖАВНОГО БОРГУ: КЕЙС ЄС-УКРАЇНА»

Увага! Запрошуємо усіх зацікавлених до участі у Міжнародній літній школі Жана Моне на тему «Аналіз державного боргу: кейс ЄСУКРАЇНА», яка відбудеться 23- 27 вересня 2024 року в онлайн форматі.

Вартість участі в школі буде покрита за рахунок проєкту модулю Жана Моне «Досвід ЄС в управлінні державним боргом: висновки для України у воєнний та післявоєнний періоди» (101127602 – EUEPDM – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH), що фінансується програмою Еразмус+.

Мета школи – поглибити знання учасників щодо управління державним боргом на основі досвіду ЄС та сформувати практичні навички аналізу боргової політики в умовах воєнного та післявоєнного періодів. Школа також сприятиме розумінню викликів і можливостей, пов’язаних з управлінням боргом України в контексті інтеграції з ЄС.

Викладачі модулю, що будуть задіяні в літній школі:

Олена Кравченко – доцентка кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування;

Наталія Овчарова – старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування;

Ганна Філатова – асистент кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування.

Мова викладання: українська.

Місце: онлайн-платформа Google Meet.

В результаті участі в школі учасники отримають сертифікати від Еразмус+ модулю Жана Моне в 1 ECTS, а також доступ до презентацій та навчальних матеріалів.

Реєстрацію для участі у Школі відкрито до 21 вересня 2024 р. за посиланням: https://forms.gle/fMXwffWV9HPeJQUG6

В файловому форматі анкету можна отримати, відправивши запит на пошту: h.filatova@uabs.sumdu.edu.ua. Детальна інформація, час та посилання для участі у заходах будуть розіслані зареєстрованим учасникам на вказані в реєстраційній формі e-mail адреси.

Окрім того, детальна програма заходів буде розміщена пізніше в новинах сайту https://op.biem.sumdu.edu.ua.

Будемо раді бачити Вас серед учасників літньої школи та вдячні за поширення запрошення!

Фінансується Європейським Союзом. Однак висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.