УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК ТА ОПОДАТКУВАННЯ» У МАЙСТЕР-КЛАСАХ

20.09.2024 року здобувачі вищої освіти 3 курсу спеціальності «Облік та оподаткування» у рамках дисципліни «Фінансовий облік І» долучилися майстер-класів присвячених оцінці дебіторської заборгованості, нарахуванню резерву та обліку податкових різниць.

Майстер-клас провела практикуючий бухгалтер та податковий консультант Мар’яна Кавин.

Під час майстер-класів студенти отримали актуальну практичну інформацію в розрізі таких питань:

• Що вважається фінансовим активом;
  • Як визначити суму безнадійної дебіторської заборгованості для цілей податкового та бухгалтерського обліку;
  • Як відобразити створення, використання та коригування резерву сумнівних боргів;
  • Які податкові різниці виникають при створенні, використанні та коригуванні резерву сумнівних боргів.

Організатор та підготовка новини – старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Овчарова Н.В.