Проведення нового тренінгу із серії «Генератор ідей сталого розвитку: уроки ЄС для України» у межах проєкту модулю Жана Моне

30.09.2024 на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування відбулося продовження тренінгів із серії «Генератор ідей сталого розвитку: уроки ЄС для України» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», що фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Організатори проєкту к.е.н., ст. викладач Олексіч Жанною Анатоліївною, д.е.н., проф. Макаренко Інною Олександрівною та к.е.н., доц. Серпенінова Юлія Сергіївна представили власне бачення на тему «Соціальна відповідальність бізнесу та ділова активність підприємств в умовах євроінтеграції». Під час семінару було досліджено ключові аспекти соціальної відповідальності бізнесу в контексті економічних, правових та соціальних змін, пов’язаних з процесом євроінтеграції. Учасниками заходу стали студенти та викладачі кафедри бухгалтерський облік та оподаткування.

Дані дослідження фінансуються Європейським Союзом, однак висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури. Ні Європейський Союз, ні орган, що надає гранти, не можуть нести за них відповідальності.