Онлайн-зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування» з головним бухгалтером Природного заповідника «Михайлівська цілина»

08.10.2024 року в рамках вивчення дисципліни «Облік в бюджетних установах» (викладач доц. Кравченко О.В.) відбулася онлайн-зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування» з головним бухгалтером Природного заповідника «Михайлівська цілина» Колесник Вікторією, яка є випускницею кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування.

Під час зустрічі пані Вікторія детально розповіла про особливості функціонування та ведення бухгалтерського обліку заповідника як суб’єкта державного сектору, ознайомила студентів з порядком фінансування установи, обліком дебіторської і кредиторської заборгованості, порядком складання звітності, зі змінами, що відбулися у зв’язку з дією воєнного стану.

Oнлайн-зустріч  відбулась у формі бесіди, студенти цікавились особливостями роботи даної установи.

Дякуємо Вікторії за цікаве та змістовне спілкування, сподіваємося на подальшу співпрацю!

Новину підготувала доц. Кравченко О.В.