МІЖНАРОДНА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Розпочато прийом заявок на навчання в Університеті Мішкольца (Угорщина) в осінньому семестрі 2024-2025 рр.
Тривалість мобільності:1 семестр
Хто може подаватися: студенти-бакалаври денної форми навчання (зараховані щонайменше на 2 курс).
Фінансування: студенти мобільності отримають внесок на мобільність у розмірі 800 євро на місяць та грант на проїзд – 275 євро.
Як подати заявку:
Необхідно заповнити аплікаційну форму https://forms.gle/6hbmy7ZWydHmFxpV8 та надіслати наступні документи:
– Резюме (англійською мовою);
– Мотиваційний лист (англійською мовою);
– Виписку з оцінками (з першого семестру по сьогоднішній день);
– Мовний сертифікат (сертифікат про рівень володіння англійською мовою) – за потреби;
– Копія закордонного паспорта (1-а сторінка).
Дедлайн: 29 квітня 2024 року, 12:00.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся: Відділ міжнародних зв’язків, Бібліотечно-інформаційний центр, каб. 410, тел./факс: +38(0542) 68-77-84; e-mail: academobility@dir.sumdu.edu.ua