Лекція д.е.н., доцента Міхаели Беднарової в рамках міжнародної віртуальної мобільності

В рамках віртуальної академічної мобільності «Modern Tendencies in Scientific Research in Accounting, Audit and Taxation» між Сум ДУ та Економічним Університетом в Братиславі (Словацька Республіка) пройшла чергова лекція.

24.11.2021 року відбулась друга зустріч учасників програми. Лектор ­– д.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Економічного університету в Братиславі Беднарова Міхаела. Тема лекції – «Навички академічного письма: структурування та написання наукової роботи».

Під час лекцї були розглянуті питання технології написання статті у журнали Scopus та Web of Science, починаючи з визначення назви до представлення її результатів у висновках.