Лекція д.е.н., доцента Інни Макаренко в рамках міжнародної віртуальної мобільності

В рамках віртуальної академічної мобільності «Modern Tendencies in Scientific Research in Accounting, Audit and Taxation» між СумДУ та Економічним Університетом в Братиславі (Словацька Республіка) пройшли перші лекції.

19.11.2021 року відбулася лекція д.е.н., доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткуння Макаренко Інни Олександрівни на тему «Innovative research technologies in the preparation of scientific papers on accounting, reporting, auditing».

Під час лекцї були розглянуті питання технології параметризації наукового ландшафту та бібліометричного аналізу у вбудованих інструментах Scopus та Web of Science: Publish or Perish, Google Public Data Explorer, Google Scholar, Google Trends, Google Books Ngram Viewer, SciVal, методи контент-аналізу нефінансової звітності.