Пошук
Close this search box.

ЛЕКЦІЇ ТА ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ ПРОЄКТУ МОДУЛЮ ЖАНА МОНЕ «ДОСВІД ЄС В УПРАВЛІННІ ДЕРЖАВНИМ БОРГОМ: ВИСНОВКИ ДЛЯ УКРАЇНИ У ВОЄННИЙ ТА ПІСЛЯВОЄННИЙ ПЕРІОДИ»

Для студентів бакалаврів 3-го року навчання спеціальності «Облік і оподаткування», в межах дисципліни «Фінансовий облік» проведено лекції та семінарські заняття за тематикою ««Методологічні принципи управління державним боргом: досвід країн ЄС для України».

Заняття провела к.е.н., старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування, учасниця проєкту модулю Жана Моне «Досвід ЄС в управлінні державним боргом: висновки для України у воєнний та післявоєнний періоди», що фінансується програмою Еразмус+ (101127602 -EUEPDM -ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) Овчарова Н.В.

Розгляд таких тем, як методологія планування державного боргу в умовах війни, стратегії його реструктуризації, а також класифікація боргових зобов’язань і їхня оцінка, дозволив студентам засвоїти важливі принципи обліку державного боргу. Особлива увага приділялася практичним аспектам обліку боргових операцій у фінансовій звітності держави, а також аналізу та оцінці боргових зобов’язань на основі досвіду країн ЄС. Студенти ознайомилися з методами обліку та управління борговими зобов’язаннями, що є критично важливими для України в умовах воєнного стану. Заняття проводилися як факультативні години, що надали студентам додаткові можливості для поглибленого вивчення тематики управління державним боргом у межах курсу «Фінансовий облік».

Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.