Участь викладачів та студентів кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування у презентації SAP

16.03.2023 – у рамках освітніх програм «Облік і оподаткування», «Облік і аудит» та у межах дисциплін «Інформаційні системи і технології в обліку та оподаткуванні», «Управлінські інформаційні системи» відбулася онлайн-презентація програми SAP для викладачів та студентів кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування.

Доповідач – бухгалтер філії Конотопського району електричних мереж АТ “Сумиобленерго” Козаченкова Ольга Михайлівна.

Пані Ольга презентувала  програму оптимізації роботи підприємств – розробку німецької компанії SAP. Абревіатура SAP у перекладі з німецької розшифровується як: «Системний аналіз та розробка програмного забезпечення». За допомогою SAP можна підвищити ефективність роботи підприємства за рахунок автоматизації операцій , які співробітникам доводилося виконувати вручну, таких як: облік, планування, управління ресурсами компанії. Пані Ольга продемонструвала основні модулі та механізми функціонування софту.

Під час презентації було наголошено на перевагах SAP:

– зниження ймовірності помилок

– актуальність, оскільки бере до уваги досвід успішних підприємств

– підтримує різні мови та валюти, що важливо для корпорацій з офісами у різних країнах

– автоматизація процесів

– підтримує практично будь-які типи даних, що дає можливість впроваджувати програму в різні сфери.

Дякуємо за цікаву та актуальну інформацію!