СЕРІЯ ЛЕКЦІЙ І СЕМІНАРІВ В РАМКАХ МОДУЛЮ ЖАНА МОНЕ EUEPDM

В рамках модулю Жана Моне «Досвід ЄС в управлінні державним боргом: висновки для України у воєнний та післявоєнний періоди», що фінансується програмою Еразмус+ (101127602 -EUEPDM -ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) , було реалізовано серію лекцій та семінарів. Заходи були проведені протягом серпня-вересня 2024 року к.е.н, доц. кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Кравченко О.В.
Метою цих заходів було підвищення обізнаності студентів, щодо ролі обліку в управлінні державним боргом. Корисним аспектом було те, що студенти вивчали методологічні підходи до обліку державних боргових зобов’язань та аналізували, як правильне розкриття боргової інформації впливає на економічну безпеку держави. Це дозволило їм краще зрозуміти важливість точного відображення боргових операцій у фінансовій звітності та їх вплив на фінансовий стан держави. Заняття проводилися як факультативні години в рамках дисципліни Інтегрований спеціалізований курс “Облік” для студентів 4 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» , що надали студентам додаткові можливості для поглибленого вивчення тематики управління державним боргом у межах курсу.
Також під час заходів – були розглянуті практичні аспекти застосування міжнародних стандартів обліку для оцінки та управління боргом. Студенти отримали можливість практично застосувати знання, навчившись аналізувати дані про державний борг, оцінювати його вплив на макроекономічні показники, а також використовувати ці дані для прийняття управлінських рішень щодо стратегії зменшення боргового навантаження.
Проєкт ERASMUS+ «Досвід ЄС в управлінні державним боргом: висновки для України у воєнний та післявоєнний періоди» продовжує активно сприяти підвищенню професійних компетенцій студентів у сфері обліку та економічної безпеки.
Фінансується Європейським Союзом.Однак висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.