Підвищення кваліфікації викладачів у Словаччині

Завідувач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування к.е.н., доцент Серпенінова Ю.С. та д.е.н., доцент Макаренко І.О., прийняли участь у тренінговій програмі “Бухгалтерський облік та аудит у процесі міжнародної гармонізації” що проходила на базі Економічного університету Братислави (Словацька Республіка) у період з 7 по 9 вересня 2021 року у м. Скаліца.

За результатами участі у програмі були опубліковані тези, що будуть проіндексовані у наукометричній базі Скопус: Yuliia Serpeninova “META-ANALYSIS OF SDG 3 AND AUDIT”, Inna Makarenko “AUDIT OF SUSTAINABILITY REPORTING AND SDGs 1, 2, 12 DISCLOSURE: CASE OF TOP UKRAINIAN AGROHOLDINGS”.

Участь у програмах академічної мобільності дозволяє не лише підвищити кваліфікацію, але і розширити коло наукових контактів та майбутні напрямки співпраці із закордонними ЗВО.