Науково-методичний семінар у рамках співпраці з Економічним університетом Братислави

У рамках продовження співпраці з Економічним університетом Братислави (EUBA) 3 травня відбувся науково-методичний семінар присвячений методології наукових досліджень та публікацій у наукових виданнях що індексуються у базі даних Скопус. На зустрічі були присутні представники факультету економічної інформатики, зокрема кафедри Бухгалтерського обліку та аудиту. Серпенінова Юлія (завідувачка кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування СумДУ) доповіла про можливості підвищення публікаційної активності та сучасні тенденції розвитку наукових досліджень. Мілош Тумпах (завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту EUBA) відмітив високу зацікавленість у спільних україно-словацьких публікаціях. Учасники семінару обговорили можливі напрямки спільних наукових досліджень та перспективні тематики.