МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТКИ КАФЕДРИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Наша студентка 2-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Ругаль Тетяна наразі навчається в Університеті Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща),в рамках проєкту КА1 програми ЄС Еразмус+.
Академічна мобільність для Тетяни стала не лише навчальним викликом, а й захоплюючим та надзвичайно позитивним досвідом. “Академічна мобільність – це один із найкращих етапів у моєму житті! Цікаве навчання, викладачі, які знаходять підхід до кожного іноземного студента, прогулянки містом, а також подорожі в інші міста та країни. Це все дає мені натхнення для навчання та розширення своїх умінь та навичок, а також це міжнародні знайомства з різними культурами. За невеликий час, що я знаходжусь тут, я відкрила для себе нові горизонти, знання та скіли, які у майбутньому мені обовʼязково допоможуть. Я дуже щаслива, що маю таку можливість, бо для студентів це дійсно чудовий шанс показати себе та свій університет на міжнародній арені)” – розповідає Тетяна про свій досвід.
Раді бачити, що міжнародна мобільність стала для Тетяни джерелом позитивного та натхненного враження.