Лекція д.е.н., професора Мілоша Тумпача в рамках міжнародної віртуальної мобільності

В рамках віртуальної академічної мобільності «Modern Tendencies in Scientific Research in Accounting, Audit and Taxation» між Сум ДУ та Економічним Університетом в Братиславі (Словацька Республіка) пройшла чергова лекція.

30.11.2021 року відбулася зустріч учасників програми з лектором ­– к.е.н., професором кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Економічного університету в Братиславі, Мілошем Тумпачем. Тема лекції – «Використання професійної бази даних для досліджень у сфері бухгалтерського обліку та фінансів».

Під час лекції були розглянуті питання технології використання професійної бази даних в процесі проведення наукових досліджень у сфері фінансів та обліку.

Дякуємо за корисну інформацію, що може бути використана в наукових розробках студентів, практиків, викладачів економічних дисциплін та науковців.