Авторським колективом у складі доцентів кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Серпенінової Юлії та Винниченко Наталії та доцентів кафедри міжнародних економічних відносин Замори Оксани та Щербини Тетяни – опубліковано статтю на тему «Можливості грантових інструментів ЄС програмного періоду 2021-2027 для професійного зростання українських громадян» у фаховому виданні «Проблеми і перспективи економіки та управління».
Стаття підготовлена в рамках реалізації проекту модулю Жана Моне «Досвід ЄС для підвищення рівня працевлаштування молоді через розвиток професійних навичок», що фінансується програмою Еразмус+ (ERASMUS – JMO -2021-MODULE -SKILLS4JOB-101047867).
Дослідження присвячене спектру інструментів грантового фінансування, які Європейський Союз пропонує молоді та дорослим для підтримки їх особистого та професійного розвитку, а також сприяння активній громадянській позиції та соціальній інтеграції. У статті розглянуто основні завдання та бюджет грантових програм ЄС на період 2021-2027 років, зокрема: Erasmus+, Creative Europe, European Solidarity Corps, спрямованих на підтримку та розвиток міжгалузевих та інших сучасних навичок громадянами України, зокрема молоддю. Додатково, у статті досліджено широкий діапазон європейських платформ, доступних українським громадянам саме у воєнний час , включаючи можливості навчання, наукової діяльності , розвитку бізнесу та кіноіндустрії.
Ознайомитися зі статтею можна за посиланням: http://ppeu.stu.cn.ua/issue/view/17008/9760
Фінансується Європейським Союзом. Проте висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.