Пошук
Close this search box.

На кафедрі обліку і аудиту відзначили Міжнародний день Бухгалтера

Напередодні Дня бухгалтера магістри групи МОА-41 під керівництвом старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Макаренко І.О. за дисципліною «Облік та звітність за міжнародними стандартами» провели відкриту лекцію з елементами теорії мікровикладання на тему «Методика складання звітності у різних країнах світу»
Безпосередньо 10 листопада у цій же групі був проведений круглий стіл на тему «Найвідоміші бухгалтери у світі».
Усіма без виключення студентами групи були підготовлені яскраві презентації найбільш цікавих фактів з біографії та професійної діяльності таких відомих бухгалтерів і аудиторів як Ф. Єзерський, Е. Арден, Г. Шліман, О. Генрі, Дж. П. Морган, Е. Ернст, А. Янг, М. Ротшильд, Дж. Рокфелер та ін.
Жвавий інтерес викликали доповіді про діяльність Аль Капоне, який також займався веденням бухгалтерського обліку, та бухгалтера Ф. Вілсона, який розкрив його злочини з ухиляння від сплати податків, а також про відомі фільми («Список Шиндлера», «Турист», «Встигнути до півночі», «Список контрактів») та літературні твори («Золотой теленок» І. Ільфа та Є. Петрова, «Зі щоденника помічника бухгалтера» А. Чехова, «Майстер і Маргарита» М. Булгакова), персонажами яких також були бухгалтери.
З вівторка по четвер викладачі кафедри Серпенінова Ю. С., Кравченко О. В., Скорба О. А., Овчарова Н. В. і Макаренко І.О. розповідали одинадцятикласникам 17 та 23 шкіл (м. Суми) про спеціальність та особливості бухгалтерської професії, а студентам Сумського будівельного коледжу – про можливості продовження навчання в Академії. Презентації спеціальності «Облік і аудит» були продовжені змістовними екскурсіями у музеях грошей, обчислювальної техніки та Науковій бібліотеці Академії.
Довідково.
Як відомо, День бухгалтера і аудитора святкується в Україні щорічно 16 липня. Міжнародний день бухгалтера, у свою чергу, відзначається професійною спільнотою 10 листопада. Саме 10 листопада 1494 у Венеції була опублікована праця «батька бухгалтерії» Луки Пачолі «Все про арифметику, геометрію і пропорції», одна з глав якої була присвячена технології ведення бухгалтерських записів.