Протягом листопада 2020 року відбудеться нова серія науково-методичних вебінарів в рамках спільного проекту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України», що реалізується СумДУ в консорціумі з Чеським університетом природничих наук м. Прага. За результатами вебінарів учасники отримають сертифікати участі у віртуальній міжнародній мобільності.
Запрошуємо вас використати унікальну можливість та взяти участь у серії віртуальних міжнародних мобільностей, що надає спільний проект Чеського університету природничих наук м. Прага та СумДУ під назвою «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України». Теми науково-методичних вебінарів будуть торкатися наукометрії, особливостей наукових публікацій, що мають потенціал для WoS/Scopus, оцінки результатів публікації, як отримати високий рівень цитувань, тощо. Один із напрямків вебінарів буде присвячено мультидисциплінарним дослідженням та особливостям залучення студентства до дослідницького процесу. Також буде розглянута тема еко-дружньої діяльності університету та безпосередньої участі в цьому студентства та викладачів.
Окремою темою від практика буде як заснувати та управляти розвитком бізнес-інкубатора університету. Інкубатори створюються для обслуговування підприємців будь-якого типу. Вони створювалися різноманітними установами, і університети не є винятком. Тому не дивно, що їх місії, програми та цілі суттєво відрізнялись. Великі університетські інкубатори мають свої правила. Вони можуть допомогти оживити викладання на реальних прикладах та мотивувати талановитих студентів створювати власні стартапи та компанії, які можуть надалі підтримувати університет. Вони також можуть сприяти видимості університету та започаткувати майбутню співпрацю зі спонсорами. Бізнес-інкубатори – це чудовий інструмент, який підтримує таланти, викладачів, відокремлені компанії та інші установи та зміцнює ділову екосистему та діловий дух в університеті.
Вебінари будуть проводитися чеськими експертами англійською мовою. За результатами вебінарів учасники отримають сертифікати участі у віртуальній міжнародній мобільності з кожної окремої тематики. Щоб дізнатися більше про заходи та зареєструватися, завітайте, будь-ласка, сюди: https://fb.me/e/1LW63BDe2
Посилання на заходи будуть поститися в зазначеній Фейсбук події («Нова серія віртуальних чеських мобільностей»), в розділі “Обговорення” і на пошту висилатися окремо не будуть. Тому, будь-ласка, слідкуйте за оновленнями. Попередньої реєстрації для участі не потрібно. Під час вебінару для реєстрації та отримання сертифікату прохання написати в чат своє ім’я та прізвище англійською мовою, університет та через кому свою електронну адресу.
Дізнатися більше про проект: https://mev.uabs.sumdu.edu.ua/projects/platforma-agrisciences-dlia-posylennia-nauky-u-vyshchykh-navchalnykh-zakladakh-ukrainy
Координатор проекту з української сторони для СумДУ та СНАУ – доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій «УАБС» Оксана Михайлівна Замора.